Podsumowanie OneDay Roadshow 2013

Pierwszy cykl imprez OneDay Roadshow za nami.

Blisko ośmiuset zwiedzających podczas pierwszej edycji OneDay Roadshow dobrze wróży przyszłości branży upominków reklamowych w Polsce. Celem OneDay Roadshow było zorganizowanie miejsca i atmosfery dla bezpośrednich rozmów pomiędzy dostawcami i ich klientami. Chcieliśmy, by przed ważnym dla branży okresem zimowo-świątecznym agencje reklamowe oraz dystrybutorzy mieli możliwość zapoznania się z bogatymi ofertami dostawców i importerów. W ciągu czterech dni odwiedziliśmy cztery miasta Polski w których zebraliśmy dostawców i importerów posiadających bardzo mocno rozbudowaną ofertę handlową. Wierzymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i czas spędzony podczas OneDay Roadshow zaliczą Państwo do udanych.

Do zobaczenia na kolejnej edycji OneDay Roadshow!


 

Czas na Poznań!

Ostatnia tegoroczna impreza z cyklu OneDay Roadshow odbyła się w poznańskim hotelu Andersia.

Reklamowy Wrocław

Kolejna edycja imprezy OneDay Roadshow odbyła się we Wrocławiu. Taka formuła spotkań daje możliwość bezpośrednich rozmów między partnerami handlowymi. Kameralność OneDay Roadshow sprawiła, że każdy miał możliwość osobistego zapoznania się szeroką ofertą prezentowaną przez dostawców i importerów upominków reklamowych.


 

Święto reklamy w Katowicach za nami

Druga impreza z cyklu OneDay Roadshow odbyła się w katowickim hotelu Arsenal Palace. Podobnie jak w Warszawie przybyło wielu zwiedzających. Potwierdza to, że region śląski jest silnie reprezentowany na rynku upominków reklamowych.
 

Warszawski debiut!

W Warszawie miała premierę nowa impreza na rynku upominków reklamowych. OneDay Roadshow to spotkanie branży, które pozwala na lepszy kontakt dostawców gadżetów z agencjami reklamowymi, a jednocześnie daje możliwość prezentacji oferty świątecznej tuż przed sezonem. Warszawskie spotkanie było pierwszym tego typu wydarzeniem i cieszyło się dużym zainteresowaniem co pokazuje, że rynek szuka okazji do wzmocnienia możliwości handlowych.

Wierzymy, że kolejne odwiedzane miasta również zaskoczą nas pozytywną reakcją.


 

OneDay Roadshow już 3 września.

Zobacz nowości z branży artykułów reklamowych, zyskaj wsparcie dostawców w sprzedaży.

OneDay Roadshow to spotkanie regionalne organizowane w czterech miastach Polski. Oferta produktowa dotyczy m.in. odzieży reklamowej, kalendarzy, galanterii skórzanej, ceramiki, słodyczy, zobaczymy również nowości na zbliżający się okres świąteczny.

Cykl imprez rozpoczyna się 3 września w Warszawie kierowany jest do agencji reklamowych i dystrybutorów, którzy poprzez udział w OneDay Roadshow poznają aktualną oferta dostawców oraz zyskają wsparcie w sprzedaży.

Obserwując rynek reklamy w Polsce widzimy, że kluczowe w podejmowaniu współpracy stają się relacje na linii dostawca – agencja – klient finalny. Właśnie to byłodla nas wyznacznikiem przy wdrażaniu OneDay Roadshow. Również termin nie jest przypadkowy, początek września do czas gdy po wakacyjnych wojażach zaczynamy intensywnie przygotowywać się do wzmożonej pracy w drugiej połowie roku. Sezon kalendarzowy w pełni, a liczne zapytania o artykuły świąteczne powodują, że szukamy nowości, inspiracji. Wychodzimy na przeciw tym oczekiwaniom, tym razem wychodzimy dosłownie, OneDay Roadshow organizowany jest w czterech miastach: Warszawie, Katowicach (Chorzów), Wrocław, Poznań.

Prezentacje produktów odbędą się w czterech polskich miastach:

 • Warszawie (3.09)
  Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacja Nowe Horyzonty, Sala “Moniuszko”,ul. Bobrowiecka 9; tel. +48 22 559 22 01
 • Katowicach (Chorzów) (4.09)
  Hotel Arsenal Palace, sala “Cesarska”, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 35, tel. +48 32 606 84 84
 • Wrocławiu (5.09)
  Hotel Jasek, ul. Sułowska 39, sala “Pałacowa”, tel. +48 71 346 22 16
 • Poznaniu (6.09)
  Hotel Andersia, sala “Barcelona i Malaga”, Plac Andersa 3, tel. 61 667 80 00