OneDay Roadshow 2016 już po wakacjach

Początek września tego roku zapowiada się bardzo intensywnie. Rusza bowiem kolejna, czwarta już edycja wrześniowych imprez branży reklamowej. Ten rok zapowiada się jeszcze ciekawiej niż poprzedni, bo na trasę OneDay Roadshow wraca Wrocław! To wyjątkowe reklamowe tour rozpocznie się 5 września w Warszawie, by potem zatrzymać się kolejno w Poznaniu (6. września), Berlinie (7. września), Wrocławiu (8. września) i Chorzowie (9. września). W tym roku nie może Ciebie zabraknąć!

Formuła OneDay Roadshow jest prosta. Każdego dnia inne miasto staje się centrum reklamowych spotkań. Cykl jednodniowych imprez targowych stał się ostatnimi laty bardzo popularny, gdyż jest to szansa nie tylko na budowanie bezpośrednich relacji pomiędzy producentem, dystrybutorem i importerem produktów reklamowych a przedsiębiorcą, ale także najlepszy sposób na budowanie wzajemnego zaufania. Sukces OneDay Rodadshow przypisać należy również wyjątkowej idei. Jednodniowe imprezy targowe wykraczają bowiem poza ramy sztywnych spotkań biznesowych. Prezentacja oferty w mniejszym gronie stwarza przyjazną atmosferę, która umożliwia bezpośrednie dotarcie do zainteresowanych klientów.

Tak jak w poprzednim roku, polski Roadshow wyjdzie poza granicę naszego kraju. Niemcy od lat wiodą prym w organizowaniu jednodniowych imprez targowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tamtejszy prężny rynek reklamowy otwarty jest na ofertę zagranicznych importerów, stąd też OneDay Roadshow zatrzyma się na jeden dzień w Berlinie. Będzie to więc okazja do poszerzenia międzynarodowych kontaktów i pokazania swojej oferty na rynku zagranicznym. Przedstawiciele agencji reklamowych, importerzy i dystrybutorzy upominków reklamowych będą mieć również okazję do poznania lokalnych rynków i prezentacji oferty w gorącym dla branży okresie przedświątecznym. Targi odbędą się w profesjonalnie wyposażonych hotelach o najwyższym standardzie biznesowym, które zapewnią komfortowe warunki do prowadzenia rozmów handlowych.

Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym cyklu reklamowych spotkań i zapraszamy do śledzenia strony www.onedayshow.pl, na której pojawiać się będą szczegóły naszej imprezy.