OneDay Roadshow rusza już 5 września. Poznaj nas bliżej!

Już niecały miesiąc pozostał do rozpoczęcia cyklu wyjątkowych spotkań branży reklamowej. OneDay Roadshow to wydarzenie łączące w sobie ideę targową z kameralnymi, bezpośrednimi spotkaniami biznesowymi. Każdy dzień to inne miasto i nowa okazja do bliższego poznania dostawców upominków reklamowych. W tym roku na trasie OneDay Roadshow znajdą się takie miasta jak:

Warszawa –  5 września – Hotel Sound Garden
Poznań – 6 września  – Hotel Novotel Poznań
Berlin – 7  września – Hotel Steigenberger Berlin
Wrocław – 8 września – Hotel Ibis Style
Chorzów – 9 września – Hotel Arsenal Palace

Idea jednodniowych spotkań biznesowych z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze zainteresowanych. Z racji kameralnej atmosfery i komfortowych warunków oferowanych przez hotele o standardzie biznesowym, to doskonała okazja do budowania relacji handlowych opartych o wzajemne zaufanie. To właśnie dlatego OneDay Roadshow cieszy się tak dużym zainteresowaniem!

Już teraz zapraszamy do poznania naszych wystawców, którzy czekać będą na Państwa z bogatą ofertą produktową. Zobacz, kogo m.in. będzie można spotkać na tegorocznej edycji:

Firma Edica Sp. z o.o. z Poznania. Jest pomysłodawcą, producentem i właścicielem marki Qbook. Kierując się doświadczeniem w branży poligraficznej, wiedzą i intuicją stworzyliśmy notatnik – Qbook – który wyróżnia się formą, kolorami i praktycznymi dodatkami. Qbook jest dla wszystkich, którzy piszą, notują i szkicują, a jednocześnie poszukują wyjątkowych i designerskich produktów. Notatniki Qbook otrzymały „Oskara designu”, czyli nagrodę Red Dot 2016 przyznawaną przez Design Zentrum w Essen, w Niemczech.

S2 Distribution z Krakowa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment tekstyliów promocyjnych i parasoli. Nasza oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do pośredników, agencji reklamowych, hafciarni i sitodrukarzy. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Sol’s w Polsce. Jako wyłączny dystrybutor oferujemy marki: Impliva, Macseis, James Ross Collection. Proponujemy także produkty z kolekcji Regatta, James & Nicholson oraz Myrtle Beach.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk.

Porceline by Maxim z Wolkowa – producent ceramiki reklamowej. 7 września podczas One Day Roadshow w Berlinie swoją ofertę zaprezentuje producent ceramiki reklamowej Porceline by Maxim. Do najsilniejszych stron tego producenta należą m.in.:
– szeroka i różnorodna oferta (niemal 150 fasonów kubków, filiżanek, szklanek, kufli do piwa i zestawów kawowych),
– stany magazynowe utrzymywane na wysokim poziomie (3 miliony sztuk produktów),
– wysokie moce produkcyjne (25 000 sztuk ceramiki reklamowej na dobę).

Texet Poland z Poznania, członek szwedzkiej grupy New Wave Group, oferuje odzież promocyjną wysokiej i średniej jakości marek Harvest, Printer, Red Flag, upominki i wyposażenie do domu marki Sagaform oraz wysokiej jakości odzież roboczą ProJob. Od 2013 ubiera Polski Związek Żeglarski oraz wiele postaci ze świata sportu. Za pośrednictwem 800 dealerów i dystrybutorów w 9 krajach Europy, Texet ubiera tysiące najlepszych firm. Jest laureatem: Gepardów Biznesu 2015, Korony Reklamy oraz wielu wyróżnień branżowych.
Agawa.PL Sp. z o.o. z Tomaszowa Mazowieckiego, istnieje od 17 lat, jest dystrybutorem urządzeń oraz wszelkich materiałów do wykonywania nadruków na różnego rodzaju powierzchniach z użyciem technik drukowania: sublimacji, termotransferu laserowego, folii flex i flock. Służymy klientom fachowym doradztwem w doborze sprzętu i materiałów eksploatacyjnych potrzebnych przy działalności związanej z nadrukami. Prowadzimy szkolenia i warsztaty z technik drukowania.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa – zrzeszająca ponad 160 firm z branży artykułów promocyjnych. PIAP będzie miał swoje stoisko w lokalizacjach Warszawa i Chorzów. Podczas wydarzenia będzie promowany i dystrybuowany katalog firm Członkowskich PIAP 2016, który jest doskonałym źródłem informacji o firmach z branży artykułów promocyjnych zrzeszonych w Izbie. Wydarzenie będzie idealną okazją do spotkań z Członkami PIAP oraz wszystkimi firmami zainteresowanymi działalnością Izby.

Odwiedź nas na OneDay Roadshow!
www.onedayshow.pl