KONTAKT

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że można się z nami skontaktować w godzinach pracy naszego biura, tj. od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.
Dziękujemy za zainteresowanie OneDay Roadshow!

Kontakt dla wystawców i zwiedzających OneDay Roadshow Berlin – Małgorzata Jewasińska – +48503013176

Dział handlowy – obsługa w języku polskim
sales@gjc.pl

Justyna Lisek
tel. +48 61 674 01 31
kom. +48 502 172 792
e-mail: justyna.lisek@gjconline.com

Iwona Skrzypczak
tel. +48 61 674 01 17
kom. +48 501 244 084
e-mail: iwona.skrzypczak@gjc.pl

Magda Konieczna
tel. +48 61 674 01 29
kom. +48 509 127 905
e-mail: magda.konieczna@gjc.pl

Dział handlowy – obsługa w języku rosyjskim
Tatiana Bursewicz
tel. +48 61 674 01 16
e-mail: tatiana@gjc.pl

Dział handlowy – obsługa w języku niemieckim
Aleksandra Lekan
tel. +48 61 674 0 135
e-mail ola@gjc.pl

Dział handlowy – obsługa w języku angielskim
Justyna Lisek
tel. +48 61 674 01 31
kom. +48 502 172 792
e-mail: justyna.lisek@gjconline.com

Anna Gąsiorowska
tel. +48 61 674 0 156
kom. +48 508 630 300
e-mail anna@gjc.com

Dział handlowy – obsługa w języku hiszpańskim

Anna Gąsiorowska
tel. +48 61 674 0 156
kom. +48 508 630 300
e-mail anna@gjc.com

Oddział w Polsce

GJC Inter Media Sp. z o.o.
ul. Podbiałowa 11
61-680 Poznań
tel. +48 61 825 73 22
fax. +48 61 825 84 85
e-mail: info@remadays.com.

Dział techniczny obsługa w j.polskim
Jacek Spychała
e-mail: jacek@gjc.pl
tel.: +48 61 674 01 32

Dział techniczny obsługa w j.angielskim i niemieckim
Małgorzata Jewasińska
e-mail: gosia@gjc.pl
tel.: +48 61 674 01 41