Szkolenie

Specjalnie dla przedstawicieli firm wystawiających się na ODS, jak i zaproszonych gości, organizator, firma GJC Inter Media Sp. z o.o. wraz z Agnieszką Bednarczyk z Agencji Strategia FM przygotowuje 2 interesujące szkolenia podnoszące niezbędną zwłaszcza w tej dziedzinie kompetencję sprzedaży. Dzięki nim nie tylko wzrasta znaczenie całego ODS, ale także pojawia się idealna okazja do doskonalenia swoich umiejętności, które – szczególnie przy bezpośrednim kontakcie biznesowym – są niezastąpione.

Miejsca i plan szkolenia:

Hotel Sound Garden przy ulicy Żwirki i Wigury 18 w Warszawie
– godz. 10.00 „Narzędzia public relations do budowania wizerunku firmy i produktu w Polsce
– godz. 12.30 „Relacje i komunikacja w sprzedaży produktów i usług”

Hotel Arsenal Palace przy ulicy ul. Paderewskiego 35 w Chorzowie
– godz. 10.00 „Narzędzia public relations do budowania wizerunku firmy i produktu w Polsce
– godz. 12.30 „Relacje i komunikacja w sprzedaży produktów i usług”

Oba szkolenia w ciekawej, a przede wszystkim wartościowej formie poprowadzi Agnieszka Bednarczyk z Agencji Strategia FM .

Koszty i warunki uczestnictwa:
– uczestnictwo jest bezpłatne
– koszt dotyczy wydania certyfikatu 60 zł za 1 szkolenie i 100 zł za 2 szkolenia w jednym mieście

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wysłanie maila na adres biuro@strategiafm.pl

Prowadząca:
Agnieszka Bednarczyk od blisko 20 lat zajmuje się zagadnieniami z zakresu public relations oraz organizacją wydarzeń specjalnych. Kieruje się zasadami etyki, uczciwości, szacunku. Ceni jasne przejrzystość relacji, dobrą komunikacje i profesjonalizm. Przez lata związana z branżą medialną. Była producentem koncertów i imprez masowych takich jak Inwazja Mocy radia RMF FM. Wieloletnie doświadczenia wyniesione z sektora biznesu, mediów, samorządu lokalnego zaowocowały stworzeniem agenci eventowej i public relations Strategia FM, o zasięgu ogólnopolskim, której prortfolio można obejrzeć na stronie
www.strategiafm.pl